crosssearch

Penzion Veronika je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu jen pár metrů od Starého Města. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií. Najdete zde dvě pláže - ,,městskou pláž" (vzdálenou cca 600 m od penzionu)...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Penzion Veronika je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu jen pár metrů od Starého Města. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž:
Najdete zde dvě pláže - ,,městskou pláž" (vzdálenou cca 600 m od penzionu) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 400 m od penzionu). Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfi ngu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Poloha:
Penzion Veronika se nachází v Novém Sozopolu. Je vzdálen cca 600 m od městské písečné pláže, cca 400 m od pláže Charmanite, cca 300 m od centra Nového města a cca 900 m od centra Starého města.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou, varnou konvici a chladničkou. Možnost dvou přistýlek

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000