crosssearch

Poloha: hotel je situován nad starobylou částí města Sozopol, na kterou má pěkný výhled. Krátkou procházkou (cca 50 m) se dostanete do samotného centra historického Sozopolu, který Vás překvapí historickou atmosférou, folklórem, úzkými uličkami, romantickými restauracemi a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotel je situován nad starobylou částí města Sozopol, na kterou má pěkný výhled. Krátkou procházkou (cca 50 m) se dostanete do samotného centra historického Sozopolu, který Vás překvapí historickou atmosférou, folklórem, úzkými uličkami, romantickými restauracemi a bary.

Vybavení:

vstupní hala

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a čtyřlůžkové apartmány, jsou útulně zařízeny se sociálním zařízením (WC, sprcha), SAT-TV, minibar, klimatizace a balkón.

Stravování:

vlastní.

Sport a zábava:

vodní sporty na pláži, spousta restaurací, obchůdků v centru Sozopolu. V blízkosti se nachází promenáda se spousta kiosky, markety, obchůdky, restauracemi a bary.

Pláž:

1,5 km dlouhá písečná pláž je vzdálené od hotelu pouhých 150 m. Na pláži můžete využít lehátek, slunečníků a spousty vodních radovánek - potápění, windsurfing, vodní skútry, šlapadla apod.

Náš názor:

hotel je na velmi příhodné poloze ve vilové čtvrti v blízkosti centra plné zábavy a příjemných procházek po okolí. Výhodou je blízká písečná pláž.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000