crosssearch

Penzion Tichija Kat je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha - v klidné části městečka a jen pár metrů od pláže a centra nového Sozopolu, ubytování rodinného typu, příjemné venkovní posezení. Nachází se v klidné části nového Sozopolu a je vzdálen cca 200 m od městské písečné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion Tichija Kat je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha - v klidné části městečka a jen pár metrů od pláže a centra nového Sozopolu, ubytování rodinného typu, příjemné venkovní posezení.

Poloha

Nachází se v klidné části nového Sozopolu a je vzdálen cca 200 m od městské písečné pláže, cca 250 m od velké písečné pláže Charmanite, cca 200 m od centra Nového Města a cca 800 m od centra Starého Města.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (ekvivalentní lůžko). Maximální obsazenost tři dospělí.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Najdete zde dvě pláže - ,,městskou pláž" (vzdálenou cca 200 m od penzionu) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 250 m od penzionu). Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování slunečníků a lehátek za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000