crosssearch

Hotel Selena Beach se nachází v nejjižnější klidné části Sozopolu zvané Budžaka. Je vzdálen cca 50 m od menší písečné pláže, cca 600 od velké písečné pláže Charmanite a cca 1000 m od centra městečka. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén)...

Konečná cena za osobu od: 10 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Najdete zde dvě pláže - ,,pláž Budžaka" a pláž Charmanite. Pláž Budžaka je menší, písečná, dlouhá pár set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu, jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary (pláž Charmanite). Vše za poplatek.

Poloha:
Hotel Selena Beach se nachází v nejjižnější klidné části Sozopolu zvané Budžaka. Je vzdálen cca 50 m od menší písečné pláže, cca 600 od velké písečné pláže Charmanite a cca 1000 m od centra městečka.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny minibarem, TV a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, jacuzzi, sauna (za poplatek), biliár, stolní tenis (vše za poplatek), dětský koutek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 467 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000