crosssearch

Apartmánový komplex Santa Marina, který je postaven ve stylu původních starobulharských domů se nachází cca 2000 m severně od města Sozopol a cca 100 m od prostorné písečné pláže ,,Carská Pláž". Autobusová doprava (shuttle Bus) je zajištěna do Sozopolu (za poplatek), jízdní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Ubytování mimo rušné centrum letoviska v apartmánovém komplexu vyššího standardu, blízkost malebného městečka Sozopol. Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro klienty cestující vlastní dopravou.

Pláž:
,,Carská Pláž" je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty, občerstvení. Vše za poplatek. V nedalekém městečku Sozopol najdete další dvě pláže - městskou pláž a pláž Charmanite. Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, občerstvení, bary.

Poloha:
Apartmánový komplex Santa Marina, který je postaven ve stylu původních starobulharských domů se nachází cca 2000 m severně od města Sozopol a cca 100 m od prostorné písečné pláže ,,Carská Pláž". Autobusová doprava (shuttle Bus) je zajištěna do Sozopolu (za poplatek), jízdní řad je k dispozici v recepci hotelu).

Stravování:
Možnost dokoupení snídaní. Snídaně se podávají v restauraci ,,Galeria" formou bufetu.

Ubytování:
Apartmánový komplex Santa Marina se skládá ze studií S 2+1 (jedna obytná místnost s kuchyňským koutem), apartmánů typů A 2+1 (ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem) a apartmánů A 4+1 (dvě ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem). Apartmány a studia s balkonem jsou klimatizovány a vybaveny novým vkusným nábytkem, rozkládací sedací soupravou, TV se satelitem, telefonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo, fén). Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, mikrovlnou troubou, vařičem, překapávačem na kávu a linkou se základním vybavením.

Vybavení:
Apartmánový komplex Santa Marina je velmi originální komplex 29 čtyřpodlažních vilek s výhledem na moře. Je unikátním příkladem harmonie bulharské architektury a komfortu. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, trezor (za poplatek), lobby bar, restauraci, zahradní restauraci, televizní místnost, fitness (za poplatek), dva venkovní bazény, (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), dětský bazén, vodní bar, internetovou kavárnu, konferenční sál, hlídané parkoviště, animační programy, dětský koutek, dětský klub.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000