crosssearch

Jednoduchý penzion se nachází přímo v centru nového Sozopolu jen cca 150 m od písečné pláže. Promenáda je vzdálená cca 300 m. A najdete na ní spoustu obchodů, obchůdků, stánků, restaurací, barů i kaváren.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Jednoduchý penzion se nachází přímo v centru nového Sozopolu (popis letoviska na str. 69) jen cca 150 m od písečné pláže. Promenáda je vzdálená cca 300 m. A najdete na ní spoustu obchodů, obchůdků, stánků, restaurací, barů i kaváren. V blízkosti je i historická část Sozopolu s památkami, krásný park nebo přístav s pohledem na ostrov Sv. Ivana.

Vybavení

Penzion Poseidon je třípatrová budova se vstupní halou a s recepcí. Penzion se nachází na malém sozopolském náměstíčku a přímo naproti ve vzdálenosti cca 40 metrů je hotel Selena, ve kterém mají klienti hotelové zázemí. Mohou využívat hotelový bazén v zahradě a navíc nejkratší cesta na pláž je přes zahradu hotelu Selena, se kterou sousedí krásná písečná pláž.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (druhá přistýlka pouze pro dítě do 12 let) jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), individuální klimatizací, TV/SAT, ledničkou a balkónem.

Stravování

Snídaně formou bufetu v restauraci hotelu Selena*** vzdáleného 40 metrů. Možnost dokoupení večeří 6 euro/ dosp. osoba,4 euro/dítě do 12 let formou bufetu v tomto hotelu. Doporučujeme využít služeb mnoha vyhlášených restaurací v Sozopolu.

Pláž

Rozsáhlá písečná pláž je vzdálená cca 150 m od penzionu,(lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Na neorganizovaných částech pláže možnost využít vlastních lehátek a slunečníků.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000