crosssearch

Hotel Parnas se nachází v Novém Sozopolu v bezprostřední blízkosti moře. Je vzdálen cca 150 m od městské písečné pláže, 250 m od centra Nového města a 800 m od centra Starého města. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Nezapomenutelné posezení ve sky baru na střeše hotelu s nádherným výhledem na celý Sozopol.

Pláž:
Najdete zde dvě pláže - ,,městskou pláž" a pláž Charmanite. Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Poloha:
Hotel Parnas se nachází v Novém Sozopolu v bezprostřední blízkosti moře. Je vzdálen cca 150 m od městské písečné pláže, 250 m od centra Nového města a 800 m od centra Starého města.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů. Možnost dokoupení večeří. Večeře jsou servírované.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou anténou, klimatizací, telefonem a minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), denní bar, restaurace, sky bar, pokojový servis, prádelna a čistírna, sauna, masáže (vše za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000