crosssearch

Hotel se nachází v centru Starého Sozopolu, v překrásné části rybářského přístavu a je vzdálen cca 350 m od městské písečné pláže a cca 1000 m od pláže Charmanite. Prostorné pokoje s balkonem s výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou...

Konečná cena za osobu od: 8 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Ubytování v historickém centru města, romantická dovolená.

Pláž:
Najdete zde dvě pláže - ,,městskou pláž" a pláž Charmanite. Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Poloha:

Hotel se nachází v centru Starého Sozopolu, v překrásné části rybářského přístavu a je vzdálen cca 350 m od městské písečné pláže a cca 1000 m od pláže Charmanite.

Stravování:

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře jsou servírované a podávají se v nedaleké restauraci rodinného hotelu Rusalka (cca 200 m).

Ubytování:
Prostorné pokoje s balkonem s výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny dřevěným nábytkem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Rodinný hotel s příjemnou, romantickou atmosférou. Přímo v hotelu se nachází restaurace s velmi dobrou kuchyní.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 93 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000