crosssearch
myway.cz

Zefir Beach hotel. Na jihu mořských lázní, pouze několik metrů na jemnou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, která se nachází za dunami. V blízkosti se nachází několik menších obchodů a restaurací. Oblíbené letovisko Nessebar je vzdáleno asi 15 minut chůze.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zefir Beach hotel

Na jihu mořských lázní, pouze několik metrů na jemnou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, která se nachází za dunami. V blízkosti se nachází několik menších obchodů a restaurací. Oblíbené letovisko Nessebar je vzdáleno asi 15 minut chůze.

Vybavení: Hotel oblíbený u stálých hostů má 275 pokojů na čtyřech podlažích a jeden výtah. Svým hostům nabízí útulnou přijímací halu s možností posezení, recepci s trezory k pronajmutí, lobby bar, ob chody, kavárnu, restauraci s nekuřáckou zónou a terasou. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou v ceně, na pláži za poplatek.

Pokoje: Hezky zařízené,s telefonem, chladničkou, kobercem, satelitní TV, sprchou, WC a balkónem.

Rodinné pokoje: Dva dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi (max. 4 dospělí).

Zábava: Zábavní program.

Sport: Různé vodní sporty na pláži za poplatek.

Děti: Zábavní program a hlídání dětí. Dětské hřiště a samo statný dětský bazén s tobogánem.

Stravování: Snídaně, polopenze nebo All Inclusive. Všechna jídla bufetovou formou v hlavní restauraci. Snídaně od 7.30 do 10.00 hodin, oběd od 12.00 do 14.00 hodin a večeře od 18.00 do 21.00 hodin. Všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 23.00 hodin na baru u bazénu a na baru v hotelu. Káva, čaj a zmrzlina 10.00 do 18.00 hodin na terase restauraci. Pizza a sendviče od 11.00 do 15.00 hodin na terase restaurace. Během pobytu se nosí plastikové náramky.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000