crosssearch

Hotel Villa Mare je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí služby all inclusive uprostřed rozsáhlé hotelové zahrady. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 10 180 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Villa Mare

je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí služby all inclusive uprostřed rozsáhlé hotelové zahrady. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Poloha

Zrekonstruovaný hotel se nachází v centrální části letoviska a je vzdálen cca 200 m od pláže.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi ve společných prostorách za poplatek, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, barbecue, zahradní bar (za poplatek), venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, sluneční terasa, dětské hřiště, mezinárodní animační programy a sportovní vyžití, za poplatek - masáže, kadeřnictví, biliár, konferenční sál a parkoviště.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou, telefonem a Wi-Fi (za poplatek). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně v době od 08:00 do 10:00 h, obědy v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h) formou bufetu v hlavní hotelové restauraci, dopolední občerstvení (káva, čaj, zákusky) v době od 11:00 do 12:00 h, odpolední občerstvení (káva, zákusky, zmrzlina) v době od 16:00 do 18:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 11:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 343 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000