crosssearch

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Tiara Beach je situován v jižní části letoviska cca 150 m od pláže z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Pro spojení do centra letoviska je možné využít promenádní vláček. Historický Nesebr je vzdálen cca 1000 m.

Konečná cena za osobu od: 10 963 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tiara Beach

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel je situován v jižní části letoviska cca 150 m od pláže z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Pro spojení do centra letoviska je možné využít promenádní vláček. Historický Nesebr je vzdálen cca 1000 m.

Poloha hotelu

Dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 200 m. Hotel leží v podstatě přímo na pláži, ale přes nízkou písečnou dunu.

Vybavení hotelu

Moderně zařízený hotel je plně klimatizovaný a svým hostům nabízí ubytování v 324 pokojích. Přijímací hala s lobby barem a posezením, recepce, výtahy, příjemná nekuřácká restaurace s terasou. Internetový klub a připojení WiFi, minimarket a kadeřnictví. V udržovaném venkovním areálu naleznete bazénový komplex s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky zde zdarma. Osušky na kauci. Bar u bazénu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje(1A/2A): Elegantně zařízené. Telefon,satelitní TV, klimatizace, chladnička, trezor
k pronajmutí, koberec, fén, sprcha, WC a balkon.

Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S) se stejným vybavením.

Rovněž možnost rezervace pokojů se stejným vybavením, ale na straně k moři (1B/2B).

Junior suite (2D/3D): Prostornější. Telefon, satelitní TV, klimatizace, chladnička, trezor k pronajmutí, koberec, fén, sprcha, WC a balkon.

Možnost rezervace pokojů Junior suite na straně k moři (2E/3E).

Suite (2F/3F): Fén, koberec, trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, satelitní TV, klimatizace, vana nebo sprcha, WC, balkon, strana k moři.

Zábava

Bohatá nabídka Slunečního pobřeží. Zdarma mini aqua park v hotelu.

Sport

Malé fitness, aerobic a stolní tenis zdarma. Na pláži různé vodní sporty za poplatek. Moderní wellness areál nabízí krytý bazén (od 08:00 hod. do 17:00 hod.), masáže (od 09:00 hod. do 21:00 hod.), saunu 90°C (od 09:00 hod. do 18:00 hod). Za poplatek: různé procedury (klasické masáže, masáže horkými kameny, masáže proti celulitidě, aroma terapie, shiatsu, peeling, kosmetika, manikúra, pedikúra a mnoho dalších).

Děti

Dětský animační program, dětské hřiště. Samostatný dětský bazén. Dětská židlička v restauraci, dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Dorty a sendviče k dispozici v odpoledních hodinách. Všechny místní alkoholické nápoje, čepované pivo, rozlévané víno, čepované nealkoholické nápoje v době od 10:00 hod do 24:00 hod. Mezinárodní nápoje, láhve vína a koktejly nejsou zahrnuty v programu all inclusive.

Wellness

Moderní wellness areál. Krytý bazén. Za poplatek: masáže, sauna, různé procedury, kosmetika, peeling, manikúra, pedikúra a mnoho dalších.

Internetové stránky hotelu: www.iberostar.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1193 termínů

Celkem 1193 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000