crosssearch

Sunrise Family Resort

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Sunrise Family Resort se nachází v severní části letoviska Slunečné pobřeží. V okolí se nacházejí restaurace, bary a obchody. Letiště je vzdálené cca 30 kilometrů od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 10 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sunrise Family Resort

Sunrise Family Resort se nachází v severní části letoviska Slunečné pobřeží. V okolí se nacházejí restaurace, bary a obchody. Letiště je vzdálené cca 30 kilometrů od hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, trezor na recepci (za poplatek), směnárna, hlavní restaurace, snack bar, bar u bazénu, internetový koutek, Wi-Fi připojení, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, parkoviště, dětské hřiště, dětský klub, masáže, parkoviště.

Pro děti

Bazén s oddělenou části pro děti, dětské hřiště, animační programy, dětský klub.

Sport a zábava

Vodní sporty, hry, masáže. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází cca 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Vodní sporty jsou za poplatek.

Stravování

formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu SUNRISE FAMILY RESORT 3*: - Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 10:00 ) - Svačina: formou bufetu ( 10:30 12:30 ) - Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 ) - Svačina: formou bufetu ( 14:30 17:00 ) - Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:00 21:00 ) Bary: Selena bar u bazénu - ( 09:00 - 17:00 ) Sunrise bar u bazénu - ( 09:00 - 18:00 ) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino jsou za poplatek.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji a v apartmánu. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, balkonem, TV, mini chladničkou. Apartmány mají ložnici a oddělenou obývací část.

Služby za poplatek

Internetový koutek, hry, masáže, parkoviště. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000