crosssearch

Dvouposchodový hotel rodinného typu, zařízený pěkným nábytkem. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvouposchodový hotel rodinného typu, zařízený pěkným nábytkem. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek. Velmi příjemný hotel s výhodnou polohou přímo na pláži a v centru střediska.

Poloha

Nachází se přímo na písečné pláži v centru letoviska Sluneční Pobřeží.

Sport a zábava

Aquapark, tobogany, vodní skútry, vodní kola, windsurfing, lukostřelba, fitness, vodní lyže, bazény, tenisové kurty, lety na padácích, jízda na koních, kuželky. Diskotéky, karaoke show, restaurace, bary, zábavní podniky s folklórní hudbou, varieté, kasino a jiné zábavní atrakce pro děti i dospělé.

Ubytování

POKOJE-dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek mají sprchu/WC, klimatizaci, telefon, SAT TV, ledničku a balkon s výhledem na moře.

Studia pro 3–4 osoby – mají jednu místnost se dvěma základními lůžky a rozkládací gauč pro dvě osoby, sprchu/WC, telefon, klimatizaci, SAT TV, ledničku a balkon s výhledem na moře.

APARTMÁNY pro 2–4 osoby - mají ložnici s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, sprchu/WC, telefon, SAT TV, ledničku, klimatizaci a balkon s výhledem na moře. POKOJE-dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek mají sprchu/WC, klimatizaci, telefon, SAT TV, ledničku a balkon s výhledem na moře.

Studia pro 3–4 osoby – mají jednu místnost se dvěma základními lůžky a rozkládací gauč pro dvě osoby, sprchu/WC, telefon, klimatizaci, SAT TV, ledničku a balkon s výhledem na moře.

APARTMÁNY pro 2–4 osoby - mají ložnici s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, sprchu/WC, telefon, SAT TV, ledničku, klimatizaci a balkon s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost připlacení večeří(formou bufetu, resp. s obsluhou - závisí na počtu objednaných večeří).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000