crosssearch

Hotel je umístěn v příjemném prostředí v centru letoviska, přibližně 100 m od písečné pláže. Nově je část hotelu specializovaná rehabilitační klinika s širokou nabídkou procedur a vnitřním bazénem. Klinika se specializuje především na osoby s poruchami motoriky, nemocí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel je umístěn v příjemném prostředí v centru letoviska, přibližně 100 m od písečné pláže. Nově je část hotelu specializovaná rehabilitační klinika s širokou nabídkou procedur a vnitřním bazénem. Klinika se specializuje především na osoby s poruchami motoriky, nemocí pohybového ústrojí, centrálního nervového a kardiovaskulárního systému. Hosté hotelu mohou využít procedur kliniky za poplatek dle ceníku.

Vybavení:

Hala, recepce, směnárna, lobby bar, spa centrum, restaurace s vnitřním i venkovním posezením, bazénový bar, bazén s dětskou částí, upravená zahrada. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, připojení k internetu Wi-Fi zdarma.

Pokoje:

Koupelna se sprchou a WC, klimatizace (v ceně), kabelová TV, lednička, telefon, balkon, výhled na bazén, sejf za poplatek. Všechny pokoje možnost až 2 přistýlek.

Strava:

Snídaně formou švédských stolů je zahrnuta v ceně.

Pláž:

Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, je vzdálena cca 100 m. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů, občerstvení, plážové bary.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000