crosssearch

Hotel se nachází v severní části letoviska Slunečného pobřeží.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel se nachází v severní části letoviska Slunečného pobřeží. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu přes pěší promenádu (25-50m). Lehátka a slunečníky u bazénu nebo na pláži za poplatek.
Vybavení: vstupní hala s recepcí a trezor /za poplatek/, výtah, restaurace, lobby bar, minigolf, bazén.

Ubytování

Pokoje **: dvoulůžkové pokoje s balkonem s přímým výhledem na moře s možností jedné přistýlky, minibarem, televizí, jednoduchými koupelnami /WC, sprchou/. Vhodné pro méně náročné klienty,která jistě ocení atraktivní lokalitu, přímý výhled na moře,bazén a minimální vzdálenost pláže za přiznivou cenu.

Pokoje ***: dvoulůžkové s možností dvou přistýlek, miniledničkou, TV, sociálním zařízením (WC/sprcha), telefonem, klimatizací. Balkon s výhledem do okolí.

Stravování

snídaně formou bufetu v hotelové restauraci, oběd, večeře (za příplatek).

Popis lokality

Největší a nejznámější hotelové a rekreační letovisko, ležící 25 km severně od Burgasu. Jako jedno z nejvyhledávanějších míst na pobřeží je ideální pro rodinnou dovolenou a ráj pro děti a jejich rodiče. Dobré klimatické podmínky, nádherná a téměř 8 km dlouhá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným přístupem do moře je vhodná především pro malé děti. Svým návštěvníkům nabízí spoustu zábavy, neomezený výběr vodních sportů a atrakcí /tobogány, vodní skútry, let padákem, jízdu na banánu, windsurfing/. Na pláži jsou umístěny slunečníky, skluzavky, houpačky, bazény. Letovisko je velmi živé, je zde spousta restaurací, bary, folklórní zábavné podniky, varieté, obchůdky,diskotéky. Doprava je v letovisku zabezpečena mini vláčky, autobusy zabezpečují spojení se starobylým městečkem Nesebr, který je vzdálen 5 km,dále s Burgasem a Varnou. Transfer z letiště trvá cca 40 minut.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000