crosssearch

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s velice příjemnou atmosférou. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít svou dovolenou v poklidné atmosféře v romantickém městě.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s velice příjemnou atmosférou. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít svou dovolenou v poklidné atmosféře v romantickém městě.

Pláž

Najdete zde dvě písečné pláže - jižní (městská pláž) a severní (pláž Slunečného Pobřeží). Severní pláž (vzdálená cca 250 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Městská pláž (vzdálená cca 1300 m od hotelu) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogán, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha Hotelu

Rodinný hotel Selena se nachází v klidné postranní ulici na okraji Nového Nesebru, cca 250 metrů od pláže Slunečného Pobřeží a cca 1300 m od městské pláže.

Stravování

Kontinentální snídaně se podávají v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Dále jsou zde k dispozici i hotelové apartmány (dvě oddělené místnosti). Klimatizované apartmány (klimatizace zdarma) s dvěma balkony a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Vybavení Hotelu

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma a restaurace.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000