crosssearch

Luxusní hotelový komplex resortů Helena Park a Helena Sands, leží v severní části letoviska Slunečné pobřeží, v okolí hotelu naleznete restaurace, bary a obchůdky. Autobusová zastávka je cca 300 metrů od hotelu, mezinárodní letiště v Burgasu je vzdálené od hotelu cca 32 km.

Konečná cena za osobu od: 13 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Royal Palace Helena Sands

luxusní hotelový komplex resortů Helena Park a Helena Sands, leží v severní části letoviska Slunečné pobřeží, v okolí hotelu naleznete restaurace, bary a obchůdky. Autobusová zastávka je cca 300 metrů od hotelu, mezinárodní letiště v Burgasu je vzdálené od hotelu cca 32 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, Wi-Fi připojení na recepci, trezory na recepci, restaurace, bary, bazény pro dospělé, bazén pro děti, lázně, sauna, masáže, směnárna, obchody, konferenční místnosti, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, lednička s minibarem, trezor za poplatek, většina pokojů má balkon s posezením. Nadstandardní ubytování Vám zajistíme na vyžádání.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Pláž

Písčitá pláž je od hotelu oddělená promenádou.

Sport a zábava

Animační programy, posilovna, plážový volejbal, tenis, aerobik, . Vodní sporty na pláži, široké možnosti výletů do okolí.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2861 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000