crosssearch

Hotel Riva se skládá ze tří budov. Vzdálenost od pláže je cca 150 metrů a 800 metrů od aqua parku Action, 30km od letiště Burgas. Nachází se nedaleko rušného obchodního a zábavního centra letoviska. Do blízkého historického městečka jezdí pravidelně MHD a turistický minivláček.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Riva Hotel

 

hotel Riva se skládá ze tří budov. Vzdálenost od pláže je cca 150 metrů a 800 metrů od aqua parku Action, 30km od letiště Burgas. Nachází se nedaleko rušného obchodního a zábavního centra letoviska. Do blízkého historického městečka jezdí pravidelně MHD a turistický minivláček.

Vybavení hotelu

K zázemí hotelu Riva patří vstupní hala s recepcí, 2 venkovní bazény, jeden z nich s částí pro děti, a jeden bazén pouze pro děti. Dále pak hlavní restaurace, pool bar, lobby bar, snack bark, WI-Fi v lobby zdarma, minimarket, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, udržovaná zahrada, parkoviště, dětský koutek, dětské hřiště, trezor na recepci za poplatek.

Sport a zábava

Dětský koutek a hřiště, sportovní aktivity dle aktuálního animačního programu. Půjčovna kol v letovisku. Možnost nákupů nebo návštěvy večerních podniků a diskoték v nedalekém centru letoviska.

Pláž

Velká písečná pláže se nachází cca 150m od hotelu Riva, lehátka a slunečníky za poplatek. Pozvolný vstup do moře. Bohatý výběr vodních sportů (vodní skútry, šlapadla, banán, vodní lyže apod).

Stravování

Formou all inclusive, snídaně, obědy, večeře formou bufetu, dále občerstvení odpoledne snack (pizza, sendviče, káva atd.), vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, k dispozici mají vlastní sociální zařízení s WC, klimatizaci, SAT/TV, balkon s posezením, lednici, WIFI (za poplatek), telefon.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1001 termínů

Celkem 1001 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000