crosssearch

Kompletně zrekonstruovaný hotel se skládá ze tří budov. Vzdálenost od pláže je cca 150 metrů a 800 metrů od aqua parku Action, 30km od letiště Burgas. Nachází se nedaleko rušného obchodního a zábavního centra letoviska. Do blízkého historického městečka jezdí pravidelně MHD...

Konečná cena za osobu od: 10 180 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Kompletně zrekonstruovaný hotel se skládá ze tří budov. Vzdálenost od pláže je cca 150 metrů a 800 metrů od aqua parku Action, 30km od letiště Burgas. Nachází se nedaleko rušného obchodního a zábavního centra letoviska. Do blízkého historického městečka jezdí pravidelně MHD a turistický minivláček.

Vybavení hotelu:

K zázemí hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 venkovní bazény, jeden z nich s částí pro děti, a jeden bazén pouze pro děti. Dále pak hlavní restaurace, pool bar, lobby bar, snack bark, WI-Fi v lobby zdarma, minimarket, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, udržovaná zahrada, parkoviště, dětský koutek, dětské hřiště, trezor na recepci za poplatek.

Sport a zábava:

Dětský koutek a hřiště, sportovní aktivity dle aktuálního animačního programu. Půjčovna kol v letovisku. Možnost nákupů nebo návštěvy večerních podniků a diskoték v nedalekém centru letoviska.

Pláž:

Velká písečná pláže se nachází cca 150m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Pozvolný vstup do moře. Bohatý výběr vodních sportů (vodní skútry, šlapadla, banán, vodní lyže apod).

Stravování:

Formou all inclusive, snídaně, obědy, večeře formou bufetu, dále občerstvení odpoledne snack (pizza, sendviče, káva atd.), vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, k dispozici mají vlastní sociální zařízení s WC, klimatizaci, SAT/TV, balkon s posezením, lednici, WIFI (za poplatek), telefon.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 4125 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000