crosssearch

Rozsáhlá hotelová zahrada s bazénem, příjemným barem a prostorem pro řadu aktivit - to jsou jen některé z lákadel, která na Vás v tomto hotelu čekají. K atraktivitě hotelu přispívá bezesporu i jeho poloha nedaleko pláže v letovisku plném zábavy a atrakcí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Novinkou a velkým lákadlem v naší nabídce je hotel Riva Club. Jedná se o náš již sedmý klubový hotel v Bulharsku a díky našim bohatým zkušenostem nabízí vše, co od správného klubového hotelu očekáváte - ideální poměr mezi kvalitou a cenou a samozřejmě také i animační programy pro děti i dospělé. Rozsáhlá hotelová zahrada s bazénem, příjemným barem a prostorem pro řadu aktivit - to jsou jen některé z lákadel, která na Vás v tomto hotelu čekají. K atraktivitě hotelu přispívá bezesporu i jeho poloha nedaleko pláže v letovisku plném zábavy a atrakcí.

Poloha:

Poloha: Hotel Riva tvoří tři budovy orientované do zahrady nebo letoviska. Nachází se v severní části letoviska a je vzdálen cca 250 m od písečné pláže. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojeni s okolními městy pravidelná autobusová doprava. V blízkém okolí najdete obchody, útulné restaurace, kavárny, bary, noční kluby, diskotéky a kasina.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, denní bar, restaurace s terasou (samostatná budova v areálu hotelu), bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, venkovní dětský koutek, rozsáhlá hotelová zahrada s prostorem pro řadu aktivit, mezinárodni animační programy, animační programy v češtině, český Dětský klub se speciálním programem pro děti, obchody.

Zdarma:Wi-Fi u lobby baru, slunečníky a lehátka u bazénu, šipky.

Za poplatek:trezor v recepci, prádelna, parkoviště.

Ubytování:

Pokoje s menším balkonem (dvě židle a stoleček) a vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha bez sprchové vaničky a závěsu v jednom neodděleném prostoru) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou, telefonem a Wi-Fi (za poplatek). Možnost dvou přistýlek (rozkládací křeslo v pokojích s možností jedné přistýlky nebo patrová postel vhodná jen pro děti v pokojích s možností dvou přistýlek). Minimální obsazenost dvě dospělé osoby, maximální obsazenost tři dospělé osoby nebo dvě dospělé osoby a dvě děti.

Stravování:

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), odpolední občerstvení (sendviče, pizza, zákusky, ovoce, káva, čaj) v době od 16:00 do 17:00 h na terase restaurace, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 11:00 do 22:30 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.) na pláži za poplatek. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding - poměrně nový a velice oblíbený vodní sport podobný vodnímu lyžování, místo lyží se používá prkno), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. Vše za poplatek. V blízkém okolí a na pláži najdete stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000