crosssearch

Hotel Rio Grande je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí příjemnou atmosféru, služby all inclusive a ubytování v blízkosti starobylého městečka Nesebr. Je ideální pro klienty cestující vlastní dopravou.

Konečná cena za osobu od: 13 561 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Rio Grande je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí příjemnou atmosféru, služby all inclusive a ubytování v blízkosti starobylého městečka Nesebr. Je ideální pro klienty cestující vlastní dopravou.

Poloha:

Hotel se nachází v jihozápadní části letoviska, cca 700 m od pláže a cca 3 km od starobylého města Nesebr.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s letní zahradou, bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, mezinárodní animační programy, konferenční sál.

Zdarma: Wi-Fi u recepce a lobby baru, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, parkoviště.

Za poplatek: trezor v recepci, sauna, vířivka a masáže, elektronické hry, stolní tenis a biliár.

Ubytování:

V hotelu jsou k dispozici pokoje (bez možností přistýlky), studia S 2+1 (jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím křeslem, maximální obsazenost tři dospělí) a apartmány A 2+2 (ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě). Pokoje, studia a apartmány s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Kuchyňský kout je zařízen varnou deskou a kuchyňskou linkou se základním vybavením.

Stravování:

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 09:30 h, obědy od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:30 do 20:30 h), dopolední a odpolední občerstvení (ovoce, zákusky) v době od 10:00 do 11:30 h a od 15:00 do 17:00 h v baru u bazénu, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v baru u bazénu od 09:30 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 700 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.) na pláži za poplatek. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. Vše za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000