crosssearch

Zahradní hotel vzdálený pouhých 50 metrů od pláže, jež se pozvolna svažuje do moře a je tak mimořádně vhodná pro rodiny s dětmi. Hotel disponuje 120 pokoji na dvou podlažích, výtah k dispozici. Příjemná přijímací hala nabídne sejf k uložení cenností, internetový koutek.

Konečná cena za osobu od: 7 970 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Zahradní hotel vzdálený pouhých 50 metrů od pláže, jež se pozvolna svažuje do moře a je tak mimořádně vhodná pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 120 pokoji na dvou podlažích, výtah k dispozici. Příjemná přijímací hala nabídne sejf k uložení cenností (za poplatek), internetový koutek (za poplatek). Nechybí restaurace, bar, obchod. Venkovní část hotelu zpříjemňuje sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), na pláži za poplatek.

Pokoje

Příjemné pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, TV se satelitním příjmem, telefonem, sprchou, WC, fénem (na vyžádání) a balkonem.

Sport

Za poplatek: biliár, fitness, kosmetický salon, masáže, sauna.

Zábava

Bohatá nabídka rušného letoviska Sluneční pobřeží.

Děti

Vestavěné dětské brouzdaliště, hřiště

Stravování All inclusive

Bufetový systém. All inclusive zahrnuje nabídku lokálních alkoholických a nealkoholických nápojů, stejně jako teplých nápojů v rozmezí od 10.00 do 23.00 hod. Od 10.00 do 17.00 hodin se podává zmrzlina a od 14.00 do 17.00 se můžete občerstvit sendvičem či pizzou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000