crosssearch

Příjemný hotel v Duni Royal Resortu.

Konečná cena za osobu od: 7 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotel v Duni Royal Resortu.

Pro rodiny

rodinné pokoje oddělený dětský bazén dětské postýlky, dětské židličky dětské hřiště miniklub

Poloha

cca 400 m od písečné pláže.

Vybavení

238 pokojů na 6 patrech s výtahy. Hostům je k dispozici recepce, restaurace s terasou, bar a obchod. V Duni Royal Resortu se dále nachází a-la-carte restaurace (bulharská a italská), sladkovodní bazén, bar u bazénu, plážový bar. Lehátka, osušky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje A (1A/A2/3A): s chladničkou, klimatizací, trezory k pronajmutí, kabelovou TV, wi-fi (za poplatek), telefonem, vanou, WC, fénem a balkonem nebo terasou. Joker pokoje (2S): bez určení polohy, jinak stejnězařízené jako A(2A/3A). Rodinné pokojeC (2A/3A): 1 pokoj,prostornější, jinak stejně zařízené jakoA(2A/3A).

Stravování

all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 02:00 h. Pozdní snídaně do 11:00 h. Sendviče na pláži od 11:30 do 18:00 h. Snacky od 12:30 do 16:00 h. Káva, čaj a koláče od 16:00 do 17:00 h. Půlnoční občerstvení od 24:00 do 0:30 h. 1x týdně možné večeře v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci). Při příjezdu lahev vody. Na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (dlouhé kalhoty pro pány).

Sport/aktivity

aerobic, boccia, lukostřelba, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, aqua aerobic. Za poplatek: organizované výlety na kolech, tenisové kurty, vodní sporty na pláži.

Wellness

sauna, vířivka. Za poplatek: masáže.

Servis pláž

lehátka, osušky a slunečníky na pláži zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000