crosssearch

Hotel leží na nejlepším možném místě Slunečného pobřeží (Bulharsko), přímo u pláže a plážové promenády. Má 143 pokojů, hlavní restauraci, kde se podává snídaně a večeře, venkovní restauraci Zahrada Palace, minimarket otevřený 24 hodin denně, halu s recepcí, lobby barem s karaoke.

Konečná cena za osobu od: 10 780 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel leží na nejlepším možném místě Slunečného pobřeží (Bulharsko), přímo u pláže a plážové promenády. Má 143 pokojů, hlavní restauraci, kde se podává snídaně a večeře, venkovní restauraci Zahrada Palace, minimarket otevřený 24 hodin denně, halu s recepcí, lobby barem s karaoke. Wi-Fi funguje nejen ve společných prostorách (zdarma), ale i na pokojích (za poplatek).

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s velmi malou koupelnou s WC a sprchou s možností až dvou přistýlek (rozkládací gauč). Všechny pokoje mají LCD televizi, minibar, klimatizaci a balkon s výhledem na moře. Dětská postýlka na vyžádání, zdarma.

Stravování

V ceně pobytu je snídaně, podávaná v hlavní restauraci formou švédských stolů. Za příplatek je možné si objednat večeře, rovněž podávané v hlavní restauraci formou švédských stolů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 99 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000