crosssearch

Hotel Orel, který je součástí komplexu Astoria-Orel je umístěn 250 m od centra, které nabízí možnost zábavy pro veškeré věkové kategorie a zároveň se nachází u plážové promenády, kde naleznete množství restaurací, barů, diskoték, atrakcí a stánků se suvenýry. Krásná písčitá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Orel, který je součástí komplexu Astoria-Orel je umístěn 250 m od centra, které nabízí možnost zábavy pro veškeré věkové kategorie a zároveň se nachází u plážové promenády, kde naleznete množství restaurací, barů, diskoték, atrakcí a stánků se suvenýry. Krásná písčitá pláž se nachází 50 m od hotelu.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, lobby bar, TV-místnost, výtah, hlavní restaurace, Wi-Fi internet a trezor (za poplatek), restaurace, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bazénový bar, dětský koutek, dětské hřiště, lékárna.

Pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, TV, telefon s přímou volbou, koupelnou se sprchou a WC, fén k zapůjčení na recepci. Všechny pokoje mají balkon.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídani (7.30 – 10.30), oběd (12.00 – 14.00) a večeři (18.00 – 21.00) formou bufetu. Odpoledne lehké občerstvení - barbeque, pizza, sušenky (15.00 – 17.00), neomezenou konzumaci nealkoholických a místních alkoholických nápojů (víno, pivo), káva a čaj. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje můžete čerpat (10.00 – 22.00) v restauraci a v plážovém baru (10.00 – 18.00). Vše v rámci all inclusive.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu. K dispozici je plážový bar, který nabízí místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive zdarma. U plážového baru se nachází vyhrazený sektor pro hosty hotelu Orel, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži široká nabídka vodních sportů, potápění.

Video k hotelu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000