crosssearch

MPM Tarsis Club Aparthotel se nachází v klidném místě v letovisku Slunečné pobřeží. Historické město Nessebar se nachází cca 5 kilometrů od hotelu. Město se dělí na Nové město a Staré město. Město Nessebar patří mezi nejnavštěvovanější letovisko na pobřeží Černého moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

MPM Tarsis Club Aparthotel se nachází v klidném místě v letovisku Slunečné pobřeží. Historické město Nessebar se nachází cca 5 kilometrů od hotelu. Město se dělí na Nové město a Staré město. Město Nessebar patří mezi nejnavštěvovanější letovisko na pobřeží Černého moře.

Vybavení hotelu:

V hotelu je k dispozici recepce, hlavní restaurace, a la carte restaurace, bar u bazénu, SPA centrum, vířivka, sauna, kosmetický salon (za poplatek), Wi-Fi připojení, trezor (za poplatek), 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, aerobik, pilates, yoga, šipky, plážový volejbal, plážový fotbal, plážový tenis, hotelové animační programy, parkoviště, shuttle bus na pláž (zdarma).

Pro děti:

Bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště, mini disco, mini klub ( od 4 do 12 let ), dětská postýlka pouze na vyžádání (zdarma).

Sport a zábava:

aerobik, pilates, yoga, šipky, plážový volejbal, plážový fotbal, plážový tenis, hotelové animační programy, SPA centrum, vířivka, sauna. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž je vzdálená cca 800 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Vodní sporty jsou také za poplatek. Hotel pro své hosty zdarma zajišťuje shuttle bus na pláž.

Stravování:

formou All inclusive Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu MPM TARSIS CLUB 4*: - Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 10:00 ) - Svačina: formou bufetu v baru u bazénu ( 10:00 12:00 ) - Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:30 ) - Svačina: formou bufetu v baru u bazénu ( 16:00 18:00 ) - Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:00 21:00 ) - Pozdní svačina: formou bufetu ( 22:00 23:00 ) A la carte restaurace: Tarsis BBQ and Grill - ( 19:00 - 22:00 ) - večeře v a la carte restauraci je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervace Bar: Bar u bazénu - ( 10:00 - 23:00 ) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje a teplé nápoje

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, v apartmánu s 1 ložnicí a v apartmánu se 2 ložnicemi. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, TV, telefonem, klimatizací, Wi-Fi připojením (zdarma), trezorem (za poplatek), mini chladničkou, vybavením pro přípravu kávy a čaje a vysoušečem vlasů.

Služby za poplatek:

SPA centrum, vířivka, sauna, kosmetický salon trezor, parkoviště. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000