crosssearch

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. V jižní části Slunečního pobřeží. Centrum cca 2 km. Hotel s celkem 165 pokoji disponuje přijímacím prostorem s recepcí a trezory k pronajmutí, společenským prostorem s TV koutkem, restaurací s terasou,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. V jižní části Slunečního pobřeží. Centrum cca 2 km.

Vybavení hotelu

Hotel s celkem 165 pokoji disponuje přijímacím prostorem s recepcí a trezory k pronajmutí, společenským prostorem s TV koutkem, restaurací s terasou, pivnicí s terasou, internetovým koutkem (za poplatek), kadeřnictvím, kioskem. Ve venkovním areálu naleznete bazén (s přístupem do malého bazénu), opalovací terasu a opalovací loučku. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Klimatizace, telefon, satelitní TV, chladnička, sprcha, WC, fén a balkon.

Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S/A3S): Disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A).

Rodinné pokoje (A2D/A3D): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, 1 koupelna se sprchou, WC, klimatizace, telefon, satelitní TV, fén, chladnička, balkon.

Studia (A2B/A3B): Obývací ložnice a samostatná ložnice, odděleny posuvnými dveřmi, 1 koupelna se sprchou a WC. Klimatizace, telefon, satelitní TV, fén, chladnička a balkon.

Apartmány (A2C/A3C/A4C): Obývací ložnice a 2 samostatné ložnice, odděleny posuvnými dveřmi. Sprcha, WC, klimatizace, telefon, satelitní TV, fén, chladnička, balkon.

Zábava

Zábavní program. Taneční večery a herní show. V blízkosti hotelu naleznete obchody a bary.

Sport

Basketbal, volejbalové hřiště. Malé fitness. Jacuzzi vestavěné v bazénu. Nabídka různých fitness kurzů (step aerobic, bodystyling aj.).

Děti

Miniklub (od 4 do 10 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště a herna. Dětská židlička v restauraci a dětská postýlka za poplatek na vyžádání.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bohatých bufetových stolů. Odpoledne od 16:00 hod. do 17:00 hod. káva, čaj, zákusky, pečivo, zmrzlina a ovoce. V průběhu stravování od 11:00 hod. do 23:00 hod. místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno nebo brandy).

Family tip

Samostatný dětský bazén, miniklub, dětské hřiště a herna. Dětská postýlka za poplatek na vyžádání a dětské židličky v restauraci.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000