crosssearch

Hotel Fenix se nachází v jižní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (cca 50 m). Pokoje s balkonem jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, fén, WC), TV/SAT, klimatizací, chladničkou a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Konečná cena za osobu od: 10 680 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Fenix

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů, postupně se svažující do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Na pláži - paragliding, pronájem vodních kol, vodních lyží, skútrů, windsurfingu (vše za poplatek).

Poloha hotelu

Hotel se nachází v jižní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (cca 50 m).

Stravování

Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, fén, WC), TV/SAT, klimatizací, chladničkou a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), výtahy, směnárna, restaurace, lobby bar, venkovní bazén s brouzdalištěm, bar u bazénu (lehátka u bazénu zdarma, slunečníky za poplatek), dětský klub, hotelové služby - praní, žehlení a chemické čištění oděvů (za poplatek). V hotelu vodní pólo, gymnastika, volejbal, fitness, stolní tenis, šipky, bohaté animační programy (zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 336 termínů

Celkem 336 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000