crosssearch

Třináctipatrový hotel se nachází ve střední části Slunečného pobřeží. Od centra historické části Nesebaru (popis na str. 68), která byla zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO, je vzdálen cca 2,5 kilometru. Hlavní centrum Slunečného pobřeží je jen cca 2 kilometry od hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Třináctipatrový hotel se nachází ve střední části Slunečného pobřeží. Od centra historické části Nesebaru (popis na str. 68), která byla zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO, je vzdálen cca 2,5 kilometru. Hlavní centrum Slunečného pobřeží je jen cca 2 kilometry od hotelu. Přímo před hotelem je zastávka turistického vláčku a v blízkosti je také zastávka autobusové linky, takže máte spojení se všemi částmi Slunečného pobřeží i Nesebarem. Před hotelem parkují i taxíky a koňské drožky, které si můžete pronajmout.

Vybavení

Třináctipodlažní hotel nabízí prostornou recepci s bezpečnostními schránkami na peníze a cennosti, směnárnu, vnitřní restauraci s terasou, bar, 2 bazény, z toho jeden bazén je unikátní svou rozlohou 50x25 metrů, stálou teplotou 25 stupňů Celsia a je největší na Slunečném pobřeží (lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma), pool bar, velký dětský bazén se stálou teplotou 26 stupňů Celsia,dětské hřiště a výtah. Animační programy pro děti a dospělé. Za poplatek: biliárd, posilovna, masáže, sauna, kadeřnictví, minimarket.

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek (druhá přistýlka pouze pro dítě do 12 let) jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), klimatizací, WI-FI (za poplatek), telefonem, rádiem, ledničkou, TV/SAT a balkonem. Všechny pokoje mají výhled na mořskou stranu.

Stravování All inclusive

Snídaně (7.00-10.00), obědy (12.00-14.00) a večeře (18.00-21.00) formou bufetu. Pozdní snídaně (10.30-11.30) například sendviče,hot dogy.Odpolední snack (15.00- 17.00) zahrnuje zmrzlinu, zákusek apod. V neomezeném množství alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (11.00- 23.00), v Lobby baru a Snack baru také káva, čaj a mléko (7.00-22.00). Uvedená časová rozmezí monou být na místě hotelem pozměněna.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu,nabízí četné plážové a vodní aktivity za poplatek: vodní lyže, jízdu na vodním banánu, vodní padák, windsurfing, šlapadla, půjčovna aut a kol nedaleko hotelu, plážové bary (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000