crosssearch

Malý hotel Esperanto v rušné lokalitě pouhých 100 metrů od písečné pláže. Samotné centrum letoviska je ve vzdálenosti cca 3 kilometry. Vybavení: Hotel s příjemnou atmosférou disponuje 76 pokoji na 6 podlažích. Recepce v přijímací hale nabízí sejf k uložení cenností (za...

Konečná cena za osobu od: 9 620 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Esperanto hotel

Malý hotel v rušné lokalitě pouhých 100 metrů od písečné pláže. Samotné centrum letoviska je ve vzdálenosti cca 3 kilometry.

Vybavení hotelu

Hotel s příjemnou atmosférou disponuje 76 pokoji na 6 podlažích. Recepce v přijímací hale nabízí sejf k uložení cenností (za poplatek), hotel je pokryt wifi signálem (připojení zdarma, eventuelně lze využít PC koutek za poplatek). Dále se nabízí dvě restaurace (bufetová a a-la-carte), bar, mini supermarket. Ve venkovních prostorách hotelu naleznete sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky (v ceně), zatímco plážový servis na pláži za poplatek.

Pokoje

Příjemné a útulné pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní TV, chladničkou, vanou nebo sprchou, fénem, WC a balkonem nebo terasou. Apartmány mají větší obytnou plochu a jsou dvoupokojové (oddělená ložnice).

Sport

Široká nabídka plážových a vodních sportů na pláži.

Zábava

Bohaté zábavní vyžití v letovisku Slunečné pobřeží.

Děti

Dětský bazén.

Stravování

Snídaně nebo polopenze, obojí formou bufetových stolů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 492 termínů

Celkem 492 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000