crosssearch

Hotel se nachází přímo na krásných písečných dunách Slunečního pobřeží. Ideální výchozí místo pro procházky po pláži, která je vzdálená cca 200 m. Samotné centrum města ve vzdálenosti cca 3 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel se nachází přímo na krásných písečných dunách Slunečního pobřeží. Ideální výchozí místo pro procházky po pláži, která je vzdálená cca 200 m. Samotné centrum města ve vzdálenosti cca 3 km.

Vybavení hotelu

Celková ubytovací kapacita 115 pokojů, jež jsou rozděleny na 4 podlažích. Dále je Vám k dispozici přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, restaurace, bar, kavárna. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény s barem, opalovací terasa a plážový bar v sesterském hotelu Club Delta Beach. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2L/3L): Přátelsky zařízené pokoje s vanou, WC, klimatizací, balkonem, fénem, kobercem, telefonem, chladničkou, satelitní TV. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2V)
se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (2L/3L), ovšem bez klimatizace.

Junior Suite (2M): S vanou, WC, klimatizací, balkonem, kobercem, telefonem, chladničkou, satelitní TV a královsky velkou postelí.

Rodinné pokoje (2T/3T/4T): Jedná se o 2 pokoje s propojovacími dveřmi. Vana, WC, klimatizace, balkon, fén, koberec, telefon, chladnička a satelitní TV.

Sport

Plážový volejbal. Za poplatek: masáže, sauna, solárium a různé vodní sporty na pláži. V okolí hotelu bowling.

Zábava

Denní animační program s hrami a sportem. Diskotéka.

Děti

Vestavěný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování All inclusive

Popis all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Od 10:00 hod. do 12:00 hod. snacky. Od 14:00 hod. do 18:00 hod. káva, čaj, mléko a keksy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000