crosssearch

Hotel se nachází v klidněj&í části Slunečného pobřeží. Z hotelu je krásný výhled na moře a písečné duny, které se rozprostírají jen pár metrů od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 10 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
POLOHA: Hotel se nachází v klidnější části Slunečného pobřeží. Z hotelu je krásný výhled na moře a písečné duny, které se rozprostírají jen pár metrů od hotelu.

Vybavenost:
restaurace, bar, poolbar, bazén pro děti i dospělé – lehátka i slunečníky u bazénu zdarma, nonstop recepce, hotelové obchůdky, terasa, výtah, trezor na recepci (za poplatek), klimatizace, sauna, fitness centrum, masáže, dětské hřiště, biliard, směnárna, půjčovna aut. V areálu hotelu možnost posezení v zahradní restauraci s nabídkou grilovaných specialit.

Ubytovaní:
dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a výhledem na moře (u všech pokojů) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV, minibar, balkon, klimatizaci, telefon. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování:
polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž:
hotel leží v první řadě a od písčité pláže je vzdálen pouze 50 m. Na pláž vede hotelová cesta.

Sport a zábava:
hotel nabízí širokou řadu sportovních aktivit jako je fitness, masáže, sauna, pro děti dětské hřiště, biliard, na pláži za poplatek nejrůznější vodní sporty.

Náš názor:
perfektní hotel přímo na pláži nabízí odpočinek i zábavu zároveň. Vhodné také pro rodiny s dětmi.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 84 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000