crosssearch

Oblíbený klubový hotel v samém srdci Slunečního pobřeží, pouze 150 metrů od pláže s jemným pískem, která je vhodná pro rodiny s dětmi pro pozvolna se svažující vstup do moře. Hotel je situovaný v rušném a živém prostředí, kde se rozhodně nebudete nudit.

Konečná cena za osobu od: 12 980 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Oblíbený klubový hotel v samém srdci Slunečního pobřeží, pouze 150 metrů od pláže s jemným pískem, která je vhodná pro rodiny s dětmi pro pozvolna se svažující vstup do moře. Hotel je situovaný v rušném a živém prostředí, kde se rozhodně nebudete nudit. Hotel se také řadí mezi nejoblíbenější hotely v nabídce.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí (za poplatek), restaurace, bar, obchod se suvenýry. Ve venkovní části naleznete sladkovodní bazén, k němuž přiléhá bar. Lehátka i slunečníky u bazénu jsou zdarma. Ručníky lze vypůjčit.

Pokoje

Celkem hotel nabízí 175 pokojů na pěti podlažích. Vybavení pokojů zahrnuje ledničku, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, sprchu, WC, fén, balkon.Vybírat můžete z jedno-, dvoulůžkových pokojů a také suitů. V horních podlažích jsou k dispozici pokoje komfort.

Sport a zábava

Aerobic, vodní gymnastika, šipky, fitness, stolní tenis, volejbal a vodní pólo jsou zdarma. Za poplatek lze praktikovat biliár, různé vodní sporty jako vodní lyžování, parasailing nebo si vypůjčit kola. Wellness zahrnuje saunu (zdarma), masáže (zpoplatněny). Hotel má též svůj animační program jak s denními, tak večerními představeními.

Děti

Mini klub pro děti (4 12 let), dětský bazén.

Stravování All inclusive

Všechny chody formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do půlnoci. Koláče a zmrzlina od 10:00 hod. do 16:00 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 101 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000