crosssearch

Hotel Chrisantema se skládá ze dvou propojených budov. Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen od pláže cca 200 m. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, fén, WC) jsou centrálně klimatizovány a vybaveny TV/SAT, chladničkou a telefonem....

Konečná cena za osobu od: 15 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Chrisantema hotel

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů, postupně se svažující do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd.

Poloha

Hotel se skládá ze dvou propojených budov. Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen od pláže cca 200 m.

Stravování

Služby All Inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci, občerstvení na terase v době od 11:00 do 15:00 h, občerstvení (sendviče) v lobby baru, zmrzlina a zákusky v baru u bazénu v době od 15:00 do 18:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 10:00 do 24:00 h.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, fén, WC) jsou centrálně klimatizovány a vybaveny TV/SAT, chladničkou a telefonem. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč - vhodný pouze pro děti).

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby bar, trezor v recepci (za poplatek), hlavní restaurace, rybí restaurace, restaurace a la carte (není součástí služeb all inclusive), kuřecí grillbar, pizzeria, obchody, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, vodní bar, dětský koutek u bazénu, fitness (zdarma), jacuzzi, sauna, tenisový kurt (vše za poplatek), dětský klub, kasino, animační programy, tematické večery, České informační centrum CK .

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 113 termínů

Celkem 113 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000