crosssearch

Nově postavený a moderně zařízený hotel Calypsose nachází v jižní části Slunečného pobřeží, cca 15 minut chůze od historického městečka Nessebar. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, trezor, výtah, TV koutek, restauraci, bar, směnárnu, internet, venkovní bazén s oddělenou...

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Calypsose

Nově postavený a moderně zařízený hotel Calypsose nachází v jižní části Slunečného pobřeží, cca 15 minut chůze od historického městečka Nesebar.

Zařízení hotelu

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, trezor, výtah, TV koutek, restauraci, bar, směnárnu, internet, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Moderně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení,SAT-TV, minibar, vysoušeč vlasů, telefon, připojení na internet, balkon. Možnost ubytování v apartmánech až pro 5 osob na vyžádání.

Stravování

V ceně snídaně formou bufetu. Možnost přikoupení večeří.

Poloha hotelu

Moderní hotel z jedné strany obklopený písečnými dunami se nachází v jižní části letoviska Slunečné pobřeží, 2 km od městečka Nessebar. Od pobřeží Černého moře ho dělí pouhých 200 m. Hotel je zařízen s elegancí a vkusem a klientům skýtá pohodlí a relaxaci.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 217 termínů

Celkem 217 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000