crosssearch

Velice oblíbený hotel Burgas Beach leží přímo na dlouhé a široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 10 184 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Burgas Beach hotel

Velice oblíbený hotel leží přímo na dlouhé a široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti hospůdky a obchody. Centrum města vzdáleno cca 1 km.

Vybavení hotelu

Velice útulný hotel disponuje 252 pokoji na 19 podlažích. Přijímací hala s posezením a recepcí s trezory k pronajmutí, 4 výtahy, denní bar, restaurace, obchod a kadeřnictví. Ve venkovním areálu naleznete bazénový komplex, u dětí velmi oblíbený. Nechybí tobogány a bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje A (2B/3B): Přátelsky vybavené s kobercem, telefonem, satelitní TV, chladničkou, fénem, klimatizací, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře A (1C/2C/3C) nebo s bočním výhledem na moře A (2A/3A).

Rodinné pokoje C (2A/3A/4A): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, balkon s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje A (2B/3B).

Zábava: Zábavní program v hotelu.

Sport

Aerobic, lukostřelba, stolní tenis, fitness a tenis (cca 500 m od hotelu). Za poplatek biliár, sauna, solárium, masáže, podvodní masáže, perličkové koupele a fyzioterapie. Na pláži různé vodní sporty za poplatek.

Děti

Miniklub (od 3 do 16 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětská židlička v restauraci a dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tématický bufet.

All Inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Snacky v baru u bazénu od 11:00 hod. do 15:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, čaj a káva od 10:00 hod. do 24:00 hod. Povinnost nosit plastikové náramky.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2092 termínů

Celkem 2092 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000