crosssearch

Hotel Blue Pearl je novinkou v naší nabídce. Hotel přímo na pláži v centrální části živého letoviska plného zábavy svým hostům nabízí příjemnou atmosféru, kvalitní služby a služby ultra all inclusive. Hotel se nachází v centrální části části letoviska přímo na pláži.

Konečná cena za osobu od: 13 380 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Blue Pearl

je novinkou v naší nabídce. Hotel přímo na pláži v centrální části živého letoviska plného zábavy svým hostům nabízí příjemnou atmosféru, kvalitní služby a služby ultra all inclusive.

Poloha

Hotel se nachází v centrální části části letoviska přímo na pláži.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (zdarma ve společných prostorách), trezor v recepci za poplatek, restaurace s terasou, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, sluneční terasa, dětský bazén, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, dětský klub, dětské hřiště, zdarma - fitness, mezinárodní animační programy, sportovní vyžití (plážový volejbal, vodní aerobik, stolní tenis, šipky, petanque apod.), za poplatek - salón krásy, masáže, biliár, obchody.

Ubytování

V hotelu jsou k dispozici apartmány A 2+2 a A 3+3. Apartmány A 2+2 se skládají ze dvou místností (ložnice a obývací pokoj). Možnost dvou přistýlek - maximální obsazenost čtyři dospělí. Apartmány A 3+3 se skládají ze tří místností (dvě ložnice a obývací pokoj). Možnost tří přistýlek (jedna z nich řešena formou pevného lůžka) - maximální obsazenost šest dospělých. Klimatizované (klimatizace zdarma) apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana a sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a přípojkou na internet (zdarma).

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:30 h, obědy v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:30 h), pozdní snídaně, odpolední občerstvení (pizza, sendviče, ovoce) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (káva, zákusky a zmrzlina) v době od 15:00 do 18:00 h, noční občerstvení v době od 21:30 do 24:00 h, třikrát týdně tematické večeře, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 24:00 h a v baru u bazénu od 10:00 do 18:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA, MATRACE A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky, lehátka (mimo vyhrazený prostor hotelu) a vodní sporty na pláži za poplatek.

Internetové stránky hotelu   www.bluepearl-dit.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1148 termínů

Celkem 1148 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000