crosssearch

Bulharsko Bulharsko - Sinemorec

Sinemorec je malá vesnička v nejjižnější části bulharského pobřeží v těsné blízkosti tureckých hranic, tedy asi 89 km od letiště v Burgasu. Je obklopena z jedné strany mořem a z druhé pak krásným pohořím Strandža. Celá lokalita je chráněná krajinná oblast a je jednou z nejzachovalejších v Bulharsku. Kromě koupání máte možnost vycházek a projížděk na kole do okolní přírody.

Sinemorec má dvě pláže. severní je menší a klidnější, jižní větší a otevřenější. V nedávné minulosti zde nebyl žádný cestovní ruch. V 90. letech se však ze Sinemorce stává jedno z nejpopulárnějších míst na pobřeží, kde si bulharská smetánka staví své vily a letní sídla. Dodnes je tu málo turistů a tak je na plážích dostatek místa. Sinemorec je ideální místo pro klidnou dovolenou, což neznamená, že tu nenajdete různé restaurace a bary, kde můžete ochutnat sklenku skvělého bulharského vína.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000