crosssearch

Sunrise Club Ravda

Bulharsko, Ravda (zobrazit na mapě) mapa

Sunrise Club Aparthotel se nachází v obci Ravda, jen 3 km od slunečného pobřeží. Ideální místo pro dovolenou v Bulharsku. Nesebar nabízí městské muzeum, které je vynikající příležitostí pro fotografování nebo malířství. Úzké dláždění ulice se štítovými domy jsou tradičním...

Konečná cena za osobu od: 7 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sunrise Club Ravda

Sunrise Club Aparthotel se nachází v obci Ravda, jen 3 km od slunečného pobřeží. Ideální místo pro dovolenou v Bulharsku. Nesebar nabízí městské muzeum, které je vynikající příležitostí pro fotografování nebo malířství. Úzké dláždění ulice se štítovými domy jsou tradičním městečkem v Bulharsku. Nové i staré město jsou plné života s hudbou a zábavou až pozdě do noci.

Vybavení

Recepce, dva venkovní bazény, podzemní parkoviště s připojením k apartmánu, taxi služba a půjčovna automobilů, služba jako je praní a čištění prádla.

Ubytování

Rozkládací pohovka, stolek, jídelní stůl se dvěma židlemi, TV se satelitními programy, keramická varná deska, trouba, lednička a nástěnné skříně.

Stravování

Naše bistro nabízí širokou škálu nápojů a balené nápoje a taktéž zdarma internetové připojení.

Pláž

Písečná pláž.

Sport a zábava

Ravda se nachází na severním pobřeží Černého moře, pláže nabízí řadu zařízení pro děti, proto je velmi oblíbená rodinami s dětmi. Sunrice Club se nachází hned vedle aqua parku s více než 20 atrakcemi.

Internetové stránky hotelu: http://sunriseclub.eu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3274 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000