crosssearch

Olymp

Bulharsko, Ravda

Rodinný hotel Olymp je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu v centrální části letoviska. Skvěla poloha a blízkost starobylého městečka Nesebr z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku. Menší písečná pláž s pozvolným vstupem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Rodinný hotel Olymp je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu v centrální části letoviska. Skvěla poloha a blízkost starobylého městečka Nesebr z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku.

Pláž:

Menší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 180 m od hotelu, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži u hotelu - pronájem vodních šlapadel, na vzdálenější pláži - možnost pronájmu vodních skútrů a vodních lyží. Vše za poplatek.

Poloha:
Rodinný hotel Olymp se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 180 m od malé písečné pláže, cca 150 m od centra letoviska a cca 3000 m od centra starobylého města Nesebr. Mezi oběma městy funguje pravidelná doprava.

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení:
Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, bar a venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka u bazénu zdarma).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000