crosssearch

Midia Grand Resort

Bulharsko, Ravda

Tento hotelový komplex se nachází severně od letiště Burgas mezi vesnicemi Acheloy a Ravda; přímo u černomořské pláže; přístupné od hotelu po několika schodech. Pestrost nabízených služeb a zázemí velkého hotelu z něj vytváří ideální místo pro trávení rodinné dovolené; kde se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento hotelový komplex se nachází severně od letiště Burgas mezi vesnicemi Acheloy a Ravda, přímo u černomořské pláže, přístupné od hotelu po několika schodech. Pestrost nabízených služeb a zázemí velkého hotelu z něj vytváří ideální místo pro trávení rodinné dovolené, kde se nikdo nebude nudit. Unikátní je možnost bezplatně navštívit nedaleké přírodní solno-bahenní koupele, které jsou proslulé svými příznivými účinky na lidské zdraví. Komplex se nachází stranou veškerého městského ruchu a proto si můžete být skoro jisti, že pláž bude využívána pouze hosty hotelu. Jelikož se část hotelu zaměřuje na poskytování pobytů dětem, funguje v hotelu dětský animační klub, který je zdarma a nabízí i služby česky nebo slovensky mluvícího animátora . Dětský klub není provozován CK a proto negarantujeme jeho provoz a jazykovou vybavenost jeho pracovníků.

Vzdálenosti

- od pláže - u pláže
- od letiště 16 km
- od centra 2 km
- nákupní možnosti 1 km

Ubytování

apartmán - s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou individuálně ovladatelná klimatizace jednoduchý kuchyňský kout televizor lednička koupelna se sprchou a WC u všech pokojů; vysoušeč vlasů terasa u všech pokojů

Zařízení hotelu

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace a la carte restaurace café-bar nacházející se u bazénu se zastřešenou částí a otevřenými terasami lobby bar v blízkosti recepce poolbar u bazénu WiFi internet ve foyer hotelu 24 hodinová ostraha komplexu čistírna a prádelna kadeřnictví; manikúra pedikúra; kosmetický salon konferenční sály obchod s potravinami galanterie; suvenýry diskotéka a dětská diskotéka lékařská ordinace s přítomností zdravotníka 24 hodin denně otevřený systém bazénu s rozlohou 2 400 m2 s částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma; plavčíci od 9 do 19 hod.)

Pláž

písčitá; přístup od hotelu po několika schodech lehátka a slunečníky zdarma vyznačený prostor pro bezpečné koupání a přítomnost plavčíka od 9 do 18 hod. vysoký obsah železa v písku s pozitivními účinky na pohybový aparát.

Sportovní aktivity a zábava zdarma

fotbal stolní tenis aqua aerobic plážový volejbal

Sportovní aktivity a zábava za poplatek

půjčovna kol a rikš masáže a salón krásy

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000