crosssearch

Desislava a Rajkov

Bulharsko, Ravda

Hotel Desislava a Rajkov se skládá ze dvou budov (hotel Desislava a hotel Raykov) a je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v klidném prostředí přímo u pláže. Skvěla poloha a blízkost starobylého městečka Nesebr z něj činí kandidáta na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Hotel Desislava a Rajkov se skládá ze dvou budov (hotel Desislava a hotel Raykov) a je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v klidném prostředí přímo u pláže. Skvěla poloha a blízkost starobylého městečka Nesebr z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku.

Pláž:
Menší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 50 m), slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži u hotelu - pronájem vodních šlapadel, na vzdálenější pláži - možnost pronájmu vodních skútrů a vodních lyží. Vše za poplatek.

Poloha:
Hotel Desislava i Rajkov se nachází v centrální části letoviska, v bezprostřední blízkosti malé písečné pláže (cca 50 m) a je vzdálen cca 150 m od centra letoviska a cca 3000 m od centra starobylého města Nesebr. Mezi oběma městy funguje pravidelná doprava.

Stravování:
Snídaně jsou servírované a podávají se v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, výtah, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, parkoviště.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000