crosssearch

Tento pension leží na klidném místě, cca 100 m od severní písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. Do centra prázdninového letoviska Primorsko je to cca 100 m a na letiště v Burgasu cca 55 km.

Konečná cena za osobu od: 8 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Tento pension leží na klidném místě, cca 100 m od severní písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. Do centra prázdninového letoviska Primorsko je to cca 100 m a na
letiště v Burgasu cca 55 km.

POPIS: Příjemný pension s přátelskou atmosférou, vhodný pro všechny věkové kategorie.

POKOJE: Jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC, kabelovou televizí a balkonem. Na každém patře je lednička, žehlička a žehlící prkno, které mohou hosté tohoto pensionu používat. Některé pokoje mají koupelnu se sprchou a WC přes chodbu (tato koupelna patří pouze tomuto pokoji).

SPORT A ZÁBAVA: V Primorsku se nachází spousta restaurací, kaváren, diskoték, obchůdků a také zábavní aquapark. Na pláži možnost využití vodních sportů – padáky, jízda na banánu, šlapadla, vodní lyže atd.

STRAVOVÁNÍ: Bez stravování. Za velmi výhodné ceny se můžete stravovat v některé z místních restaurací, kterou vám rád doporučí náš delegát.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 31 termínů

Celkem 31 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000