crosssearch

Penzion Vanja II je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí moderní ubytování rodinného typu v klidné části městečka, ideální polohu blízko pláže a centra letoviska, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 150 m od penzionu. Díky své přátelské...

Konečná cena za osobu od: 9 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion Vanja II je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí moderní ubytování rodinného typu v klidné části městečka, ideální polohu blízko pláže a centra letoviska, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 150 m od penzionu. Díky své přátelské atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Poloha

Penzion se nachází v severní části městečka, cca 150 m od centra letoviska, cca 120 m od severní pláže a cca 400 m od jižní pláže.

Vybavení

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV, varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (pevné lůžko). Maximální obsazenost tři dospělí.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 150 m) restauraci Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Club Restaurant (cca 150 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 120 m od penzionu a jižní, vzdálená a cca 400 od penzionu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 80 termínů

Celkem 80 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000