crosssearch

Ideální poloha, ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, vhodné pro všechny věkové kategorie. Hotel patří v nabídce CK k nejoblíbenějším. Díky své atmosféře vhodný i pro rodiny s dětmi. Rodinný hotel Valex se skládá ze dvou budov Valex I a Valex II. Nachází se v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Ideální poloha, ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, vhodné pro všechny věkové kategorie. Hotel patří v nabídce CK k nejoblíbenějším. Díky své atmosféře vhodný i pro rodiny s dětmi.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Rodinný hotel Valex se skládá ze dvou budov Valex I a Valex II. Nachází se v severní části Primorska. Rodinný hotel Valex I je vzdálen cca 100 m od centra letoviska, cca 150 m od severní pláže a 350 m od jižní pláže. Rodinný hotel Valex II je vzdálen cca 150 m od centra letoviska, cca 100 m od severní pláže a 450 m od jižní pláže.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 50 m od rodinného hotelu Valex I a cca 120 m od rodinného hotelu Valex II). Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou a kabelovou TV. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:
Tyto rodinné hotely s velice příjemnou atmosférou nabízejí svým hostům vstupní halu a venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000