crosssearch

Hotel s vlastní zahradou je vzdálen 150 m od centra, 200 m od severní pláže a 450 m od pláže jižní. Pokoje s balkonem (s výhledem do centra nebo do krajiny) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem. Pronájem TV a chladničky za...

Konečná cena za osobu od: 6 232 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Blízkost pláže, hotel pro klienty všech věkových kategorií, zvláště pak pro seniory a rodiny s dětmi.

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
Hotel s vlastní zahradou je vzdálen 150 m od centra, 200 m od severní pláže a 450 m od pláže jižní.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří, které jsou podávány také formou švédských stolů v blízké restauraci Club Restaurant (100 m od hotelu).

Ubytování:
Pokoje s balkonem (s výhledem do centra nebo do krajiny) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem. Pronájem TV a chladničky za poplatek. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí a TV, výtah, parkoviště, denní bar, biliár (za poplatek), sauna (za poplatek), společenská místnost, hotelový venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, dětský bazén, stolní tenis (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 121 termínů

Celkem 121 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000