crosssearch

Sirakov

Bulharsko, Primorsko

Velmi oblíbený penzion rodinného typu, v klidné centrální části letoviska a blízko pláže. Penzion se nachází 300 m od centra městečka, 150 m od severní pláže, 350 metrů od jižní pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny varnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi oblíbený penzion rodinného typu, v klidné centrální části letoviska a blízko pláže.

Pláž:

Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:

Penzion se nachází 300 m od centra městečka, 150 m od severní pláže, 350 metrů od jižní pláže.

Stravování:

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v blízké restauraci Club Restaurant (cca 350 m).

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny varnou konvicí a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000