crosssearch

Ideální poloha, ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, vhodné pro všechny věkové kategorie. Díky své atmosféře vhodné i pro rodiny s dětmi. Hotel Salena se nachází v severní části Primorska, cca 200 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Konečná cena za osobu od: 10 237 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ideální poloha, ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, vhodné pro všechny věkové kategorie. Díky své atmosféře vhodné i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel Salena se nachází v severní části Primorska, cca 200 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Club Restaurant (cca 100 m).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou a TV/SAT. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, denní bar, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 404 termínů

Celkem 404 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000