crosssearch

Hotel Salena Beach se nachází blízko několikakilometrové písečné severní pláže v Primorsku, cca 100m. Skládá se ze dvou budov Salena I a Salena II, které se nachází cca 300m od centra letoviska, kde je široký výběr restaurací, barů i obchodů. Vzdálenost od letiště Burgas je 53...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel Salena Beach se nachází blízko několikakilometrové písečné severní pláže v Primorsku, cca 100m. Skládá se ze dvou budov Salena I a Salena II, které se nachází cca 300m od centra letoviska, kde je široký výběr restaurací, barů i obchodů. Vzdálenost od letiště Burgas je 53 km.

Vybavení hotelu:

Součástí hotelu je bazén s vířivkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Wi-Fi připojení v areálu, parkoviště

Sport a zábava:

V Primorsku se nachází řada dětských atrakcí, aquapark, možnost projížďky na koních, diskotéky, casino a další. Nedaleko je přírodní park Strandža, s hustými lesy, thráckými památkami a nedotčenou přírodou.

Pláž:

Vstup do moře na severní pláži je pozvolný, vhodný pro i děti. Lehátka a slunečníky za poplatek, stejně tak vodní sporty. Možnost využití také jižní pláže vzdálené cca 550m od hotelu.

Stravování:

Vlastní. Široká nabídka levných restaurací v okolí, běžné jsou i jídelní lístky v češtině.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou jsou vybaveny stylovým nábytkem. K dispozici v pokojích je klimatizace, SAT TV, lednice, balkon.

Tipy pro správnou volbu:

- klidná dovolená - krásné pláže - blízkost přírodní rezervace

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000