crosssearch

Rodinné hotely Alexandria

Bulharsko, Primorsko

Naše nabídka nemůže obsáhnout a popsat všechny konkrétní rodinné hotely, které využíváme a ve kterých s námi každoročně stráví dovolenou několik tisíc klientů. Je jich celkově několik desítek a jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Dětský klub v češtině a české...

Konečná cena za osobu od: 9 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše nabídka nemůže obsáhnout a popsat všechny konkrétní rodinné hotely, které využíváme a ve kterých s námi každoročně stráví dovolenou několik tisíc klientů. Je jich celkově několik desítek a jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů jsou vzdálené maximálně 700 m od hotelů.

Poloha:

Rodinné hotely jsou vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 500 m.

Vybavení:

Rodinné hotely svým hostům nabízejí vstupní místnost s recepcí a venkovní bazén.

Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu.

Ubytování:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování:

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (maximální vzdálenost 700 m) restauraci Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Club Restaurant (maximální vzdálenost 700 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Pláž:

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená maximálně 500 m od hotelů a jižní, vzdálená maximálně 500 m od hotelů) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 178 termínů

Celkem 178 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000