crosssearch

Plovdiv

Bulharsko, Primorsko

Jednoduchý rodinný hotel v Primorsku je situován nad mořským břehem ve vzdálenosti cca 120 metrů od písečné pláže. Přímo u hotelu začíná více než kilometr dlouhá promenáda kolem moře, která vede až k primorskému přístavu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednoduchý rodinný hotel v Primorsku je situován nad mořským břehem ve vzdálenosti cca 120 metrů od písečné pláže. Přímo u hotelu začíná více než kilometr dlouhá promenáda kolem moře, která vede až k primorskému přístavu.Ve vzdálenosti cca 250 metrů se nachází informační a turistická kancelář s česky i slovensky mluvícím personálem a kde kromě informací můžete ve výhodném kurzu směnit peníze. Primorský aquapark je vzdálen cca 900 metrů od hotelu.

Vybavení

V hotelu je k dispozici recepce,prostorná hala sTV, výtah,bar,WI-FI (zdarma),vnitřní klimatizovaná restaurace, 2 venkovní restaurace - jedna je součástí hotelu a druhá jepřímo na vyvýšenémbřehu před hotelem. K dispozici je i malý bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování

Klienti Akvily mají pokoje ve třetím patře s krásným panoramatickým výhledem na moře. Moderní, prostorné a pohodlné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybavené koupelnou (WC, sprcha), klimatizací, centrálním bezpečnostním systémem, TV/SAT, internetem, telefonem, ledničkou a balkónem s vyhlídkou na moře.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení obědu či večeře ryze bulharské kuchyně formou menu jídelního lístku přímo v hotelu nebo možnost stravování v mnoha restauracích a tavernách, které Primorsko nabízí.

Pláž

2500 metrů dlouhá písčitá pláž je vzdálená cca 120 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost využití i vlastních slunečníků a lehátek.Možnost využití vodních sportů za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000